0

interesati

Full-time RECRUITER cu experienta pentru Agentia din IASI

la KREVIN in Iasi

Compania: KREVIN
Departament:
HumanResources, Psihologie
Orasul:
Iasi
Tip Job:
Full time
Posturi disponibile: 1
Nivel cariera:
Entry-Level/Primii 3 Ani Exp
Limbi Straine: nespecificate
Oferta: nespecificat
Permis conducere: nespecificat
Data introducerii: 11.03.2013
Data limita: 11.04.2013

CANDIDATUL IDEAL:
-absolvent de studii superioare (de specialitate constituie avantaj);
-experienta in domeniul Resurselor Umane;
-excelente abilitati de comunicare, relationare si prezentare;
-abilitati dezvoltate de planificare si organizare;
-bune abilitati de lucru cu PC – MS Office.

Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate. Numai candidatii selectati vor fi contactati.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
KREVIN recruteaza RECRUITER cu experienta pentru Agentia din Iasi:
-analizarea cerintelor posturilor vacante si a profilelor candidatilor;
-postarea anunturilor de recrutare pe internet, in ziare etc;
-selectarea, analizarea CV-urilor si contactarea candidatilor;
-programarea interviurilor;
-intervievarea si testarea candidatilor;
-intocmirea dosarelor candidatilor;
-mentinerea relatiei cu candidatii;
-centralizarea si gestionarea CV-urilor in baza de date.

DESCRIEREA COMPANIEI:
Strong people doing great things! KREVIN iti ofera solutii in gasirea unui loc de munca. Depune-ti CV-ul si inregistreaza-te in competitia pentru cele mai bune locuri de munca scoase la concurs de companiile din Romania, Franta, Belgia, Germania si Italia. Odata inscris, consilierii nostri iti vor cauta un job care sa te reprezinte in functie de cerintele si criteriile tale. Posturile pentru care recrutam sunt din diferite domenii de activitate: IT, Juridic, Media, Inginerie, Educatie, Arhitectura, Constructii, Financiar, Sanatate, etc. Suntem prezenti in: Agentie Bucuresti: Str. Calea Victoriei, nr. 155, scara 6, etaj 6, bloc D1, sector 1 tel/fax: 0213.110.585 email: contact-b@krevin.ro Agentie Iasi: Str.Gavril Muzicescu nr.2, 700127 tel/fax: 0232.217.704 email: contact-is@krevin.ro Agentie Suceava: Str. 6 Noiembrie, nr. 4, 720192 tel/fax: 0230.211.215 email: contact@krevin.ro Agentie Bacau: B-dul. Unirii nr. 30, Birou 2, 600192 tel/fax: 0234.513.100 email:contact-bc@krevin.ro

« Intoarcere la categorie
Acest anunt este fals? Sesizeaza!
Recomanda unui prieten
Publicat la 11-03-2013
Vizualizari: 206 ori